5233-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Küchenmöbel – Výroba kuchyňského nábytku pro ÚVN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýroba kuchyňského nábytku pro ÚVN
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je výroba, dodání a montáž zakázkových kuchyňských prvků včetně dodání souvisejícího vybavení nábytku pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha. Součástí plnění je i případný odběr prvků drátěného programu do kuchyňských skříněk a cena materiálu, potřebného k výrobě jiného atypického nábytku, který nebude svým provedením odpovídat žádnému modelu z položkového rozpočtu.
Interne Kennung28710/2025-ÚVN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall
5. Los
LosLOT-0001