2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z montażem mebli do Wydziału Artystycznego UMCS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem mebli do Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie z podziałem na części: Część 1 – meble Część 2 – krzesła, fotele i meble tapicerowane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio do części.
Interne Kennung: PN/33-2026/DZP-p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- meble
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ, odpowiednio do części.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – krzesła, fotele i meble tapicerowane
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle