523306-2026 - Ergebnis
Rumänien – Polizeiausrüstung – Acord cadru de furnizare articole de echipament
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare articole de echipament
Beschreibung: Furnizare articole de echipament: Lot 1 – Șăpcuță - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 5.000 buc; Lot 2 – Basc - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 4.000 buc; Lot 3 – Căciulă - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.100 buc; Lot 4 – Fes - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 5.000 buc; Lot 5 – Costum de instruire - cantitate minima: buc - cantitate maxima: buc; Lot 6 – Scurtă pentru instruire - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Lot 7 – Jachetă - cantitate minima: cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Lot 8 – Bluzon - cantitate minima: cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Lot 9 – Scurtă pentru oraș - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.000 buc; Lot 10 – Pardesiu - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.000 buc; Lot 11 – Pantaloni de intervenție/tactici - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 8.000 buc; Lot 12 – Pulover student - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.200 buc; Lot 13 – Pulover - cantitate minima: cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 1.000 buc; Lot 14 – Cămașă-bluză albă - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 3.000 buc; Lot 15 – Cămașă-bluză - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 12.000 buc; Lot 16 – Tricou - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 9.000 buc; Lot 17 – Pantofi - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 6.000 perechi; Lot 18 – Ghete - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 6.000 perechi; Lot 19 – Centură - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 3.000 buc; Lot 20 – Însemn an de studiu - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 10.000 buc; Lot 21 – Geantă transport echipament - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.000 buc; Lot 22 – Mănuși din piele - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 2.100 perechi; Lot 23 – Mănuși albe - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 4.000 perechi; Lot 24 – Fular - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.500 buc. OBSERVATII: Orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare, semnate cu semnatura electronica extinsa, numai prin SEAP, intr-un termen de cel mult 17 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, conform art. 160 alin. 1 si 2 din Legea 98/2016. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile vor fi publicate in SEAP in termen de 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, conform art. 161 alin. 1 din Legea 98/2016, autoritatea contractanta urmand sa nu dea curs solicitarilor adresate prin alta modalitate de comunicare sau alt termen decat cel stabilit.
Interne Kennung: PAAP2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Sepcuta
Beschreibung: Șepcuță - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 5.000 buc; Cantatile minime si maxime ale unui singur contract subsecvent - min 1 buc max 2000 buc;
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18443340 Mützen
Los: LOT-0026
Titel: Basc
Beschreibung: Basc - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 4.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1500 buc;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0027
Titel: Caciula
Beschreibung: Caciula - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.100 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0028
Titel: Fes
Beschreibung: Fes - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima:5.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 2000 buc;
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0029
Titel: Costum de instruire
Beschreibung: Costum de instruire - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0030
Titel: Scurta pentru instruire
Beschreibung: Scurta pentru instruire - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0031
Titel: Jacheta
Beschreibung: Jacheta - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0032
Titel: Bluzon
Beschreibung: Bluzon - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.300 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0033
Titel: Scurta pentru oras
Beschreibung: Scurta pentru oras - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0034
Titel: Pardesiu
Beschreibung: Pardesiu - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.000 buc; Cantatile minime si maxime ale unui singur contract subsecvent - min 1 buc max 1000 buc;
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0035
Titel: Pantaloni de interventie/tactici
Beschreibung: Pantaloni de interventie/tactici - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 8.000 buc; Cantatile minime si maxime ale unui singur contract subsecvent - min 1 buc max 3000 buc;
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0036
Titel: Pulover student
Beschreibung: Pulover student - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.200 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0037
Titel: Pulover
Beschreibung: Pulover - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 1.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 500 buc;
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0038
Titel: Camasa-bluza alba
Beschreibung: Camasa-bluza alba - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 3.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1000 buc;
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0039
Titel: Camasa-bluza
Beschreibung: Camasa-bluza - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 12.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 4000 buc;
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0040
Titel: Tricou
Beschreibung: Tricou - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 9.000 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 3500 buc;
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0041
Titel: Pantofi
Beschreibung: Pantofi - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 6.000 perechi; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 perechi; - max 3.000 perechi;
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0042
Titel: Ghete
Beschreibung: Ghete - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 6.000 perechi; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 perechi; - max 3.000 perechi;
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Centura
Beschreibung: Centura - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 3.000 buc; Cantatile minime si maxime ale unui singur contract subsecvent - min 1 buc max 1.500 buc;
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Insemne an studiu
Beschreibung: Insemne an studiu - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 10.000 buc; Cantatile minime si maxime ale unui singur contract subsecvent - min 1 buc max 4.000 buc;
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Geanta transport echipament
Beschreibung: Geanta transport echipament - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.000 buc; Cantatile minime si maxime ale unui singur contract subsecvent - min 1 buc max 1.000 buc;
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Manusi din piele
Beschreibung: Manusi din piele - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 2.100 perechi; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 perechi; - max 1.000 perechi;
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Manusi albe
Beschreibung: Manusi albe - cantitate minima: 10 perechi - cantitate maxima: 4.000 perechi; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 perechi; - max 2.000 perechi;
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Fular
Beschreibung: Fular - cantitate minima: 10 buc - cantitate maxima: 2.500 buc; Cantitatile minime si maxime care pot face obiectul unui singur contract subsecvent: - min 1 buc; - max 1.000 buc;
Interne Kennung: 24