2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování úklidových služeb v budovách Katastrálního pracoviště Brno-venkov a Katastrálního pracoviště Hodonín (od 1. 8. 2026)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování úklidových služeb a dalších souvisejících činností (pravidelný úklid, dodávky hygienických a čistících potřeb, mytí oken, mimořádné úklidové práce).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle zák. č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 90911300 Fensterreinigung, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: První část veřejné zakázky - část A
Interne Kennung: První část veřejné zakázky - část A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny vyjma: • změny sazeb DPH, • legislativních změn majících vliv na cenu (např. změna minimální mzdy podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů), • vyhlášení průměrné roční míry inflace Českým statistickým úřadem ve výši nejméně 7 %.
Los: LOT-0002
Titel: Druhá část veřejné zakázky - část B
Interne Kennung: Druhá část veřejné zakázky - část B