523328-2026 - Ergebnis
Tschechien – Versicherungen – Pojištění vozidel v resortu MZe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění vozidel v resortu MZe
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění vozidel a všech dalších vozidel, která budou zadavatelem nebo pověřujícími zadavateli v průběhu trvání smluvního vztahu s vybraným dodavatelem nově pořízena, a poskytování dalších souvisejících služeb.
Vorherige Bekanntmachung31479-2022
Interne KennungP22V00000567
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungJedná se o uveřejnění souhrnného čtvrtletního plnění za 2. Q roku 2026.
Interne KennungInformace o kvartálním plnění za 2. Q 2026