See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. Zamówienie podzielono na 19 części. CZĘŚĆ NR 1 - Implanty do zespoleń kości dłoni, drobnych złamań kości i obojczyka z tytanu CZĘŚĆ NR 2 - Endoproteza całkowita i rewizyjna kolana CZĘŚĆ NR 3 - Proteza biodra pierwotna i system rewizyjny CZĘŚĆ NR 4 - Implanty urazowe do złamań kości gwoździe + płytki CZĘŚĆ NR 5 - Implanty do chirurgii barku, kolana CZĘŚĆ NR 6 - Endoproteza biodra i kolana całkowita i rewizyjna CZĘŚĆ NR 7 – Membrany, system do nano złamań CZĘŚĆ NR 8 – Biomateriały CZĘŚĆ NR 9 - Ostrza artroskopowe CZĘŚĆ NR 10 - Proteza połowicza kolana, proteza głowy kości promieniowej, ostrza do usuwania panewki, implanty artroskopowe do kończyny górnej CZĘŚĆ NR 11 - Druty ze stali nierdzewnej CZĘŚĆ NR 12 - Gwoździe do stabilizacji kości piętowej CZĘŚĆ NR 13 - Proteza barku CZĘŚĆ NR 14 - Implanty do korekcji stopy CZĘŚĆ NR 15 - Osteotomia piszczeli CZĘŚĆ NR 16 - Proteza biodra CZĘŚĆ NR 17 - Implanty do operacji artroskopowych kończyny górnej i kończyny dolnej CZĘŚĆ NR 18 –System do płukania tkanek i kości CZĘŚĆ NR 19 –Akcesoria do artroskopii Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/N/07/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 - Implanty do zespoleń kości dłoni, drobnych złamań kości i obojczyka z tytanu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 1 - Implanty do zespoleń kości dłoni, drobnych złamań kości i obojczyka z tytanu Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 - Endoproteza całkowita i rewizyjna kolana
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 2 - Endoproteza całkowita i rewizyjna kolana Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 - Proteza biodra pierwotna i system rewizyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 3 - Proteza biodra pierwotna i system rewizyjny Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 - Implanty urazowe do złamań kości gwoździe + płytki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 4 - Implanty urazowe do złamań kości gwoździe + płytki Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 - Implanty do chirurgii barku, kolana
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 5 - Implanty do chirurgii barku, kolana Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 - Endoproteza biodra i kolana całkowita i rewizyjna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 6 - Endoproteza biodra i kolana całkowita i rewizyjna Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 – Membrany, system do nano złamań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 7 – Membrany, system do nano złamań Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 – Biomateriały
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 8 – Biomateriały Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 - Ostrza artroskopowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 9 - Ostrza artroskopowe Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10 - Proteza połowicza kolana, proteza głowy kości promieniowej, ostrza do usuwania panewki, implanty artroskopowe do kończyny górnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 10 - Proteza połowicza kolana, proteza głowy kości promieniowej, ostrza do usuwania panewki, implanty artroskopowe do kończyny górnej Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 - Druty ze stali nierdzewnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 11 - Druty ze stali nierdzewnej Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 - Gwoździe do stabilizacji kości piętowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 12 - Gwoździe do stabilizacji kości piętowej Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ NR 13 - Proteza barku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 13 - Proteza barku Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14 - Implanty do korekcji stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 14 - Implanty do korekcji stopy Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ NR 15 - Osteotomia piszczeli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 15 - Osteotomia piszczeli Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ NR 16 - Proteza biodra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 16 - Proteza biodra Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ NR 17 - Implanty do operacji artroskopowych kończyny górnej i kończyny dolnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 17 - Implanty do operacji artroskopowych kończyny górnej i kończyny dolnej Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ NR 18 –System do płukania tkanek i kości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 18 –System do płukania tkanek i kości Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ NR 19 –Akcesoria do artroskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych oraz akcesoriów do ortopedii i artroskopii przez okres 24 miesięcy. CZĘŚĆ NR 19 –Akcesoria do artroskopii Szczegółowy asortyment oraz szacunkową ilość zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty), będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Oferowany wyrób medyczny winien być dopuszczony do obrotu zgodnie z: - ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620), - rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG z dnia 5 kwietnia 2017 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 117, str. 1 ze zm.)
Interne Kennung: Część nr 19