523331-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Parkhäusern – Budowa wielopoziomowego parkingu P&R i B&R przy stacji kolejowej Wieliczka Park w Gminie Wieliczka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa wielopoziomowego parkingu P&R i B&R przy stacji kolejowej Wieliczka Park w Gminie Wieliczka
Beschreibung1.Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie inwestycji pn.: „Budowa wielopoziomowego parkingu P&R i B&R w Wieliczce”. 2. Zadanie dofinansowana w ramach działania FENX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. 3. Zakres Zamówienia obejmuje wszystkie niezbędne działania mające na calu prawidłowe, zgodne z przepisami prawa, warunkami umowy, wymaganiami podanymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym oraz innymi dokumentami stanowiącymi załączniki do SWZ, zaprojektowanie i wykonanie przedmiotu Zamówienia. 4. Przedmiotem zamówienia jest: opracowaniu kompleksowej dokumentacji projektowej, budowie i przekazaniu do użytkowania inwestycji pn. „Budowa na działkach nr ew. 1752/37 i 1752/33, obręb 0001 Wieliczka, wielopoziomowego (3 poziomy) parkingu P&R i B&R zaplanowanego na 250 miejsc do parkowania dla samochodów osobowych i 30 miejsc do parkowania dla rowerów, który realizowany będzie w ramach programu FENIKS 2021-2027 (Działanie FENX.03.01).” 5. Przewidywane wielkości charakteryzujące przedmiotowy obiekt (na etapie projektu budowlanego dopuszcza się zmianę wymiarów w zakresie ±5%). • Wymiary zewnętrzne: 74,25m x 34,10m. • maksymalna wysokość w najwyższym punkcie: 7,7m. • liczba kondygnacji – 2 kondygnacje nadziemne + dach użytkowy • strefa pożarowa – PM • powierzchnia zabudowy - 2 531,925m2 • powierzchnia całkowita – 5 063,85 m2 • kubatura budynku: ~ 19 495,82m3
Interne KennungBZP.271.17.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213312 Bau von Parkhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45223320 Bau von Park- and Ride-Anlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233270 Markierungsarbeiten für Parkplätze, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern, 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001