523356-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Vypracování projektové dokumentace nové technické infrastruktury Holešovické tržnice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVypracování projektové dokumentace nové technické infrastruktury Holešovické tržnice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve všech stupních k nové technické infrastruktuře Holešovické tržnice v k. ú. Holešovice, Praha 7. Součástí této veřejné zakázky je také dokončení veřejnoprávního projednání s vydáním pravomocného povolení záměru.
Interne KennungVypracování projektové dokumentace nové technické infrastruktury Holešovické tržnice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPopis zadávacího postupu je uveden v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku, která může spočívat ve změnách projektové dokumentace k dílu, které je předmětem této veřejné zakázky. Tato vyhrazená změna závazku nemění celkovou povahu veřejné zakázky a bude promítnuta a blíže popsána ve vzoru Smlouvy o dílo a licenční smlouvě.