523367-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – Dodávka pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrž II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrž II
BeschreibungPředmětem plnění v rámci zadávacího řízení, jsou průběžné dodávky pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrží (bencalor) zadavatele včetně dopravy do všech areálů zadavatele.
Interne KennungSUSPK/10584/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka pohonných hmot – motorové nafty do nadzemních nádrží II
Optionen
Beschreibung der OptionenKupující si vyhrazuje právo na doobjednání NM tř. 2 – ARTIC, z důvodu zhoršení klimatických podmínek – cena tohoto produktu bude stanovena dohodou obou stran. Objem doobjednávek NM tř. 2 ARTIC za dobu trvání smlouvy nepřekročí 2 mil. Kč bez DPH.