See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa warzyw, owoców grupy I oraz owoców grupy II”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw warzyw gr. I i gr. II oraz owoców gr. I i gr. II dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu wg zestawienia asortymentowo – ilościowego zawartego w tabeli zgodnie z załącznikiem nr 2.1, nr 2.2 do SWZ. Liczba zadań 2: - zadanie nr 1 dostawa warzyw oraz owoców gr. I - zadanie nr 2 dostawa owoców gr. II
Vorherige Bekanntmachung: 588045-2024
Interne Kennung: 33/z/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert z dnia 08.03.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 dostawa warzyw oraz owoców gr. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw warzyw gr. I i owoców gr. I
Interne Kennung: zad 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Przewidywane opcje zamówienia: dla zadania nr 1 - 130% zamówienia podstawowego* 2) Przewidywana opcja będzie polegała na zwiększeniu do 600% ilości asortymentu z każdej pozycji asortymentowej dla zadania nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 dostawa owoców gr. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawa owoców gr. II dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu
Interne Kennung: zad 2
Beschreibung der Optionen: 1) Przewidywane opcje zamówienia: dla zadania nr 1 - 100% zamówienia podstawowego* 2) Przewidywana opcja będzie polegała na zwiększeniu do 200% ilości asortymentu każdej pozycji asortymentowej dla zadania nr 2, przy czym całość wartości opcji nie przekroczy 100% dla zadania nr 2 wartości umowy netto