523449-2026 - Wettbewerb
Litauen – Straßenausbesserungsarbeiten – Miško kelių su dirbtine danga kiekio didinimas valstybinės reikšmės miškuose
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Miško kelių su dirbtine danga kiekio didinimas valstybinės reikšmės miškuose
Beschreibung: Objektų pritaikymo sritis - IIIv ir/ar IVv kategorijos vietinės reikšmės vidaus miško keliai naudojami kompleksinei miškų ūkio veiklai vykdyti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 p.o.d. Biržų RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 19 vnt. kelių
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 p.o.d. Dubravos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 12 vnt. kelių
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 p.o.d. Dubravos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) – 5 vnt. kelių
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 p.o.d. Kazlų Rūdos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 p.o.d. Kazlų Rūdos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 p.o.d. Kazlų Rūdos RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 p.o.d. Panevėžio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 7 vnt. kelių
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 4 vnt. kelių
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 4 vnt. kelių
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 p.o.d. Radviliškio RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 p.o.d. Šakių RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 p.o.d. Šakių RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 2 vnt. kelių
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15 p.o.d. Šakių RP miško kelių priežiūra ir taisymas (remontas) - 1 vnt. kelias
Interne Kennung: 15