523451-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – Přístrojové vybavení OLZSUM pro vzdušné odsuny - 2. etapa II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístrojové vybavení OLZSUM pro vzdušné odsuny - 2. etapa II
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky (dále též „VZ“) je dodávka – nákup zdravotnického přístrojového vybavení pro Odbor letecké záchranné služby a urgentní medicíny (dále též „OLZSUM“) za účelem pořízení materiálového vybavení, které je nezbytné pro zabezpečení plnění úkolů při vzdušných odsunech a udržení schopnosti zdravotnického zabezpečení výcviku vojsk.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelTransportní monitor životních funkcí
BeschreibungPředmětem části č. 1 VZ s názvem „Transportní monitor životních funkcí“ (dále jen „část č. 1 VZ“) je dodávka – nákup 4 kusů transportních monitorů vitálních funkcí včetně příslušenství, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1a) této ZD. Podrobnosti týkající se předmětu plnění a veškeré podmínky plnění pro část č. 1 VZ jsou obsaženy v kupní smlouvě, která tvoří přílohu č. 2a) této ZD.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 33195110 Atmungsmonitoren
LosLOT-0004
TitelLineární dávkovač
BeschreibungPředmětem části č. 4 VZ s názvem „Lineární dávkovač“ (dále jen „část č. 4 VZ“) je dodávka – nákup 9 kusů lineárních dávkovačů určených k podávání léčiv pacientovi injekční stříkačkou s možností nastavení rychlosti podávání léčiva a se zajištěním bezpečné a přesné aplikace, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1d) této ZD. Podrobnosti týkající se předmětu plnění a veškeré podmínky plnění pro část č. 4 VZ jsou obsaženy v kupní smlouvě, která tvoří přílohu č. 2d) této ZD.
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
LosLOT-0003
TitelSystém ohřevu krve a infuzních roztoků
BeschreibungPředmětem části č. 3 VZ s názvem „Systém ohřevu krve a infuzních roztoků“ (dále jen „část č. 3 VZ“) je dodávka – nákup 13 kusů systémů pro ohřev krevních derivátů a intravenózních tekutin včetně příslušenství, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1c) této ZD. Podrobnosti týkající se předmětu plnění a veškeré podmínky plnění pro část č. 3 VZ jsou obsaženy v kupní smlouvě, která tvoří přílohu č. 2c) této ZD.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
LosLOT-0002
TitelMultifunkční torzo
BeschreibungPředmětem části č. 2 VZ s názvem „Multifunkční torzo“ (dále jen „část č. 2 VZ“) je dodávka – nákup 19 kusů simulačních modelů horní poloviny těla včetně příslušenství, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1b) této ZD. Podrobnosti týkající se předmětu plnění a veškeré podmínky plnění pro část č. 2 VZ jsou obsaženy v kupní smlouvě, která tvoří přílohu č. 2b) této ZD.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe