See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dostawy (dystrybucji) energii elektrycznej do obiektów hydrotechnicznych RZGW we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi dystrybucyjne zakupionej energii elektrycznej do 38 obiektów hydrotechnicznych RZGW we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 585843-2024
Interne Kennung: V.ROZ.27.10.71.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zbiornik Cieplice zapora czołowa - moc przyłączeniowa 16 kW
Beschreibung: usługi dostawy (dystrybucji) energii elektrycznej (kilowatogodziny)
Menge: 8 000 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Zbiornik Cieplice przepust wałowy - moc przyłączeniowa 3 kW
Menge: 800 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: Zbiornik Mysłakowice zapora czołowa - moc przyłączeniowa 20 kW
Los: LOT-0007
Titel: Zbiornik Mysłakowice zapora boczna- moc przyłączeniowa 10 kW
Menge: 1 300 Stunden
Los: LOT-0013
Titel: Śluza Piaskowa moc przyłączeniowa 3 kW
Los: LOT-0014
Titel: Upusty Klary moc przyłączeniowa 3 kW
Los: LOT-0018
Titel: Kładka Słodowa moc przyłączeniowa 3 kW