523470-2026 - Ergebnis
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (poligrafia oraz gadżet) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do DZIECI i MŁODZIEŻY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa materiałów promocyjnych (poligrafia oraz gadżet) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do DZIECI i MŁODZIEŻY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów promocyjnych (materiały poligraficzne oraz gadżety) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do DZIECI i MŁODZIEŻY - z logotypem m.in. ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ, obejmujący: KLASY 1-3: PLAKAT 345 szt., KSIĄŻECZKA Z ZAGADKAMI 4 580 szt., KOMIKS 4 580 szt., GRA EDUKACYJNA 2 780 szt., GADŻET DLA UCZNIA – PIÓRNIK 7 350 szt., GADŻET DLA NAUCZYCIELA - TORBA NA DOKUMENTY 630 szt., KLASY 4-8: PLAKAT 375 szt., ULOTKA 5 850 szt., BROSZURA 5 340 szt., KOMIKS 5 510 szt., GRA EDUKACYJNA 2 860 szt., GADŻET DLA UCZNIA – BIDON 6 690 szt., GADŻET DLA NAUCZYCIELA – TORBA NA DOKUMENTY 630 szt., KLASY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH: PLAKAT 475 szt., ULOTKA 7 900 szt., BROSZURA 7 900 szt., GRA EDUKACYJNA 3 000 szt., GADŻET DLA UCZNIA – ERGONOMICZNA PODKŁADKA POD MYSZ 9 900 szt., GADŻET DLA NAUCZYCIELA – TORBA NA DOKUMENTY 630 szt., Poglądowa wizualizacja materiałów dostępna jest na stronie internetowej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” pod linkiem: https://www.twojakrew.pl/dla-szkol/ 2. Zakup realizowany w ramach programu polityki zdrowotnej ministra właściwego ds. zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” w zakresie celu szczegółowego „Utrzymanie stałej liczby świadomych dawców krwi i jej składników”,, „Zwiększenie świadomości społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa”, „Zwiększenie świadomości zdrowego odżywiania wśród krwiodawców”. 3. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ), OPZ, Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Vorherige Bekanntmachung236387-2026
Interne KennungZZP.ZP.411.42.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia, a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów promocyjnych (materiały poligraficzne oraz gadżety) w ramach działań edukacyjnych skierowanych do DZIECI i MŁODZIEŻY - z logotypem m.in. ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami i warunkami realizacji zamówienia określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ, obejmujący: KLASY 1-3: PLAKAT 345 szt., KSIĄŻECZKA Z ZAGADKAMI 4 580 szt., KOMIKS 4 580 szt., GRA EDUKACYJNA 2 780 szt., GADŻET DLA UCZNIA – PIÓRNIK 7 350 szt., GADŻET DLA NAUCZYCIELA - TORBA NA DOKUMENTY 630 szt., KLASY 4-8: PLAKAT 375 szt., ULOTKA 5 850 szt., BROSZURA 5 340 szt., KOMIKS 5 510 szt., GRA EDUKACYJNA 2 860 szt., GADŻET DLA UCZNIA – BIDON 6 690 szt., GADŻET DLA NAUCZYCIELA – TORBA NA DOKUMENTY 630 szt., KLASY SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH: PLAKAT 475 szt., ULOTKA 7 900 szt., BROSZURA 7 900 szt., GRA EDUKACYJNA 3 000 szt., GADŻET DLA UCZNIA – ERGONOMICZNA PODKŁADKA POD MYSZ 9 900 szt., GADŻET DLA NAUCZYCIELA – TORBA NA DOKUMENTY 630 szt.,).Poglądowa wizualizacja materiałów dostępna jest na stronie internetowej ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” pod linkiem: https://www.twojakrew.pl/dla-szkol/ 2. Zakup realizowany w ramach programu polityki zdrowotnej ministra właściwego ds. zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” w zakresie celu szczegółowego „Utrzymanie stałej liczby świadomych dawców krwi i jej składników”,, „Zwiększenie świadomości społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa”, „Zwiększenie świadomości zdrowego odżywiania wśród krwiodawców”.
Interne KennungPoligrafia oraz gadżet - DZIECI I MŁODZIEŻ