See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2025 r. – WĘDLINY, DRÓB (zamówienie z podziałem na 3 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wędlin, mięsa drobiowego. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 następujące części: 1) Część nr 1; Dostawa wędlin z mięsa czerwonego; 2) Część nr 2: Dostawa mięsa drobiowego; 3) Część nr 3: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 318928-2025
Interne Kennung: ZP/50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15130000 Fleischerzeugnisse, 15131130 Würste, 15112000 Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wędlin z mięsa czerwonego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 5 grudnia 2025 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 5 grudnia 2025 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mięsa drobiowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 5 grudnia 2025 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 5 grudnia 2025 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wędlin drobiowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wędlin drobiowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 5 grudnia 2025 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3. 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 5 grudnia 2025 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.