523486-2025 - Ergebnis
Niederlande – Lehrmittel – NU Curio - Leermiddelen 5
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Curio - Leermiddelen 5
BeschreibungDeze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs en ziet op de levering van een gedeelte van de leermiddelen voor Curio.
Vorherige Bekanntmachung626245-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0000