See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej
Beschreibung: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej z podziałem na pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 279960-2026
Interne Kennung: SPSSZ/26/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: PAKIET nr 5 Spirale embolizacyjne oraz cewnik balonowy
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: PAKIET nr 7 Kompletny zestaw do pomiaru rzutu serca metodą termodylucji
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: PAKIET 8 Filtry czasów do żyły głównej oraz zestawy do usuwania ciał obcych
Interne Kennung: Pakiet 8