2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud Sportvelden
Beschreibung: De opdracht betreft het integraal uitvoeren van onderhoud aan de natuurgras sportvelden binnen de gemeente Westerveld, met als doel het waarborgen van de speelkwaliteit, veiligheid en bespeelbaarheid. De werkzaamheden worden uitgevoerd in de vorm van een RAW-raamovereenkomst, waarbij onderhoud op afroep plaatsvindt. 480000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1 keer 1 jaar verlenging.