523605-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Computerbezogene Geräte – Nabava opreme i namještaja za pokazne laboratorije
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme i namještaja za pokazne laboratorije
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća nabavu i isporuku opreme i programskih rješenja za opremanje Neurolaba. Detaljan opis predmeta nabave za ovu grupu nalazi se u priloženom dokumentu Tehnička specifikacija 26-29-OP.
Interne Kennung: 29-26-OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća nabavu i isporuku opreme i programskih rješenja za opremanje Neurolaba. Detaljan opis predmeta nabave za ovu grupu nalazi se u priloženom dokumentu Tehnička specifikacija 26-29-OP. Predmet ovog postupka je nabava opreme za pokazne laboratorije (u daljnjem tekstu: laboratoriji) za naprednu obrazovnu tehnologiju s ciljem implementacije sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog visokog obrazovanja pod nazivom “e-Sveučilišta”. U okviru projekta „e-Sveučilišta“, opremit će se laboratoriji koji će biti regionalni savjetodavni razvojni centri, mjesta susreta opremljena naprednom obrazovnom tehnologijom gdje će korisnici imati pristup tehničkoj, ali i programskoj opremi koja se primjenjuje u obrazovanju i poslovanju. Svrha uspostave laboratorija je pružanje podrške i održavanje informativnih – obrazovnih aktivnosti u domeni digitalnih tehnologija i razvoja digitalnih kompetencija, s ciljem osnaživanja zajednice učenja, poboljšanja mrežne infrastrukture i osvještavanja važnosti kibernetičke sigurnosti, te u konačnici smanjenja jaza između obrazovnog sustava i potreba tržišta rada. Nabava podrazumijeva usluge isporuke, instalacije, konfiguracije, stavljanje u funkciju specijalne opreme. Nabava uključuje opremanje pokaznog neuro laboratorija sukladno Tehničkoj specifikaciji 29-26-OP.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38424000 Mess- und Steuergeräte