523628-2026 - Ergebnis
Kroatien – Versicherungen – Usluge osiguranja
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge osiguranja
Beschreibung: Predmet nabave su usluge osiguranja za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 4 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 600-42-26/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000