2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst periodiek onderhoud en interventies HVAC, sanitair, gasdetectie
Beschreibung: Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst voor het correct periodiek onderhoud van HVAC- en sanitaire installaties, pompen en gasdetectiecentrales van een deel van de stedelijke gebouwen en voor het uitvoeren van verschillende werken aan deze installaties, zoals gewone en dringende reparaties (interventies) en vervangingen. Deze interventies of vervangingen beperken zich niet tot de installaties opgenomen in de inventaris maar ook op alle mogelijke HVAC/sanitair/loodgieterij-interventies van de gebouwen van de stad Vilvoorde waarvan de opdrachtgever eigenaar, beheerder of gebruiker is. Dit is volgens noodzaak ook voor gebouwen die niet opgenomen zijn in de inventarislijst. De sluiting van deze overeenkomst doet ten aanzien van de opdrachtnemers geen exclusiviteitsrecht ontstaan voor het uitvoeren van opdrachten zoals omschreven in dit bestek. Evenmin is er enige afnameverplichting.
Interne Kennung: PPP04C-1981/5242/GEB 2025-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GEB 2025-11_1