See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego pojazdu do zbierania odpadów komunalnych typu śmieciarka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Dostawa nowego pojazdu do zbierania odpadów komunalnych typu śmieciarka” o parametrach zgodnych z przedstawionymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę i przeniesienie na Zamawiającego własności fabrycznie nowego środka trwałego tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta oraz nieuszkodzonego i nieobciążonego prawami osób trzecich – pojazdu specjalistycznego do zbierania odpadów komunalnych, typu śmieciarka, o parametrach zgodnych z określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z dostarczeniem w miejsce wskazane przez Zamawiającego na koszt i ryzyko Wykonawcy, 2) dostarczenia dokumentów niezbędnych celem rejestracji i ubezpieczenia OC przez Zamawiającego przedmiotu umowy, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentacji gwarancyjno-eksploatacyjnej przedmiotu umowy tj. a) karty gwarancyjnej, b) książki przeglądów serwisowych, c) instrukcji obsługi w języku polskim, d) 2 kompletów kluczy, e) świadectwa zgodności WE albo świadectwa zgodności wraz z oświadczeniem zawierającym dane i informacje o pojeździe niezbędne do rejestracji i ewidencji pojazdu - o ile dotyczy, f) dokumentu potwierdzającego zapłatę akcyzy na terytorium kraju od nabytego wewnątrzwspólnotowo pojazdu niezarejestrowanego wcześniej na terytorium kraju – o ile dotyczy, g) odpowiednich certyfikatów i homologacji na wszelkie zastosowane wyposażenie – o ile dotyczy. 4) gwarancję jakości udzieloną na okres zgodny z treścią § 6 umowy oraz wynikający z oferty Wykonawcy na dostarczony pojazd i jego wyposażenie, tj. na wszystkie zespoły i podzespoły pojazdu obejmujące prawidłowe funkcjonowanie pojazdu, wady materiałowe i fabryczne bez limitu kilometrów, na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta, potwierdzoną odrębnymi dokumentami gwarancyjnymi. 5) przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego z zasad użytkowania dostarczonego pojazdu. 3. Miejsce dostawy: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o., ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 46/48, 23-300 Janów Lubelski. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 397657-2026
Interne Kennung: 5/ZP/ZWK/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001