See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-24-550/2025/UE, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 20212027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 252976-2025
Interne Kennung: CP-24-550/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Beschreibung: Część nr 25; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkologia kliniczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Beschreibung: Część nr 26; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkologia kliniczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: Część nr 27; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Medycyna paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Beschreibung: Część nr 34; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Onkologia dla lekarzy rodzinnych z elementami opieki paliatywnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46
Beschreibung: Część nr 46; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Okulistyka dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47
Beschreibung: Część nr 47; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Okulistyka dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48
Beschreibung: Część nr 48; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Okulistyka dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0075
Titel: Część nr 75
Beschreibung: Część nr 75; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Część nr 76
Beschreibung: Część nr 76; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0085
Titel: Część nr 85
Beschreibung: Część nr 85; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Część nr 86
Beschreibung: Część nr 86; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Część nr 87
Beschreibung: Część nr 87; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 87
Los: LOT-0110
Titel: Część nr 110
Beschreibung: Część nr 110; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania kliniczne w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 110
Los: LOT-0113
Titel: Część nr 113
Beschreibung: Część nr 113; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Metodologia prowadzenia badań klinicznych z elementami statystki medycznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 113