523667-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie i pielęgnacja zieleni niskiej na terenie Gminy Wołomin.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie i pielęgnacja zieleni niskiej na terenie Gminy Wołomin.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie i pielęgnacja zieleni niskiej na terenie Gminy Wołomin. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik A do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. polegających na powtórzeniu podobnych usług w zakresie usług wymienionych w SWZ i na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.