See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smart metering plánované výměny elektroměrů - Chammeleo
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je plánovaná výměna smart elektroměrů (s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytnutí dat zákazníkovi). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu smlouvy o dílo, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Sektorová veřejná zakázka je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělena na jedenáct samostatných částí (podrobněji viz jednotlivé části). Sektorová veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem „Smart metering plánované výměny elektroměrů – Chammeleon", ev. č. ve věstníku veřejných zakázek: Z2022-016760.
Interne Kennung: Smart metering plánované výměny elektroměrů - Chammeleon
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - RS Jihlava
Beschreibung: Předmětem plnění této části sektorové veřejné zakázky je plánovaná výměna smart elektroměrů (s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytnutí dat zákazníkovi). Přesné vymezení předmětu této části sektorové veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, a v jejich přílohác
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 - RS Znojmo
Beschreibung: Předmětem plnění této části sektorové veřejné zakázky je plánovaná výměna smart elektroměrů (s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytnutí dat zákazníkovi). Přesné vymezení předmětu této části sektorové veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - RS Prostějov
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - RS Otrokovice
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - RS Nové Město na Moravě
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0008
Titel: Část 8 - RS České Budějovice
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - RS Hodonín
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0009
Titel: Část 9 - RS Jindřichův Hradec
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - RS Brno
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Část 10 - RS Písek
Interne Kennung: 10