523693-2026 - Wettbewerb
Polen – Pritschen- und Kipplastwagen – Dostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2 sztuk używanych samochodów ciężarowych wywrotek
BeschreibungZakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą dwóch używanych samochodów ciężarowych – wywrotek w konfiguracji napędu 6x6 do siedziby Zamawiającego. 2) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): Główny kod CPV: CPV: 34134000-5 — Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki 3) Zamawiający dokona odbioru przedmiotu dostawy w siedzibie Zamawiającego, tj. w mieście Wrocław (kod pocztowy: 51-171) przy ul. P. Czajkowskiego 11/13. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia do wskazanego miejsca oraz do przeprowadzenia testów próbnych na własny koszt. 4) Szczegółowe wymagania oraz parametry techniczne przedmiotu zamówienia określono w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. 5) Pozostałe informacje zawarte są w Rozdziale 3 SWZ.
Interne KennungTZ.270.13.2026.PNU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
5. Los
LosLOT-0001