2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kolektora ogólnospławnego DN1800 LONTY wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa kolektora ogólnospławnego DN1800 LONTY wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Zamawiający udziela zamówienia, które polega na budowie kolektora ogólnospławnego w zakresie średnic DN1000mm – DN2200mm z rur strukturalnych PEHD oraz z rur żelbetowych z wewnętrzną wykładziną PE-HD, o łącznej długości ok. 2 081,60 m wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przelewem awaryjnym 2xDN1200mm do rzeki Przemszy, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji projektowej. Zakres inwestycji obejmuje m.in.: 1) budowę metodą wykopu otwartego kolektora ogólnospławnego o średnicy DN2200-1000 z rur PEHD SN8 o długości ok. L = 1 226,5mb, 2) budowę metodą wykopu otwartego kolektora ogólnospławnego o średnicy DN1800 z rur żelbetowych z wewnętrzną wykładziną PE-HD o długości ok. L = 20,8 mb, 3) budowę bezwykopową metodą mikrotunelingu kolektora ogólnospławnego o średnicy DN1800 z rur żelbetowych z wewnętrzną wykładziną PE-HD o długości ok. L=834,3m. Zadanie będzie realizowane z zastosowaniem materiałów dostarczonych przez Wykonawcę w ramach wynagrodzenia umownego, zgodnych z warunkami określonymi w STWiORB. 2. Opis przedmiotu zamówienia: Zamówienie niniejsze opisują następujące dokumenty: • Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Budowa kolektora ogólnospławnego DN1800 wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. • Dokumentacja projektowa: 1) Projekt techniczny (branża instalacyjna, konstrukcyjna, drogowa, AKPiA) dla zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Budowa kolektora ogólnospławnego DN1800 wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, 2) Projekt techniczny dla skrzyżowania istniejącego kolektora Dz980 wody surowej z projektowanym kolektorem DN1800 LONTY w Jaworznie, 3) Projekt techniczny dla wylotu 2xDN1200 do koryta rz. Przemsza w km 14+550, 4) Projekt techniczny dla zabezpieczenia komór tymczasowych grodzicami stalowymi z ramami rozporowymi, 5) Projekt techniczny dla przebudowy kolidującej sieci SN (TAURON Dystrybucja S.A.). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP/ZU/L/54/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten