See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie ekspertyz i/lub przygotowanie aktualizacji planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Warszawie
Beschreibung: Wykonanie uzupełnienia stanu wiedzy na temat lokalizacji i zachowania wybranych siedlisk przyrodniczych i gatunków zwierząt oraz roślin, będących przedmiotami ochrony obszarów Natura 2000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Orońskie PLH140023 - mięczaki
Beschreibung: Część I - Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Orońskie PLH140023 - mięczaki
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Orońskie PLH140023 – siedliska przyrodnicze i rośliny
Beschreibung: Część II – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Orońskie PLH140023 – siedliska przyrodnicze i rośliny
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagno Pulwy PLB140015 – ptaki
Beschreibung: Część III – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagno Pulwy PLB140015 – ptaki
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Skrwy Lewej PLH140051 – siedliska przyrodnicze i rośliny
Beschreibung: Część IV – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Skrwy Lewej PLH140051 – siedliska przyrodnicze i rośliny
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Skrwy Lewej PLH140051 – ssaki
Beschreibung: Część V – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Skrwy Lewej PLH140051 – ssaki
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Kazuńskie PLH140048 – owady
Beschreibung: Część VI – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Kazuńskie PLH140048 – owady
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Kazuńskie PLH140048 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część VII – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Kazuńskie PLH140048 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Ostrówieckie PLH140050 – owady
Beschreibung: Część VIII – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Ostrówieckie PLH140050 – owady
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Soleckie PLH140055 – owady
Beschreibung: Część IX – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Soleckie PLH140055 – owady
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łękawica PLH140030 – owady
Beschreibung: Część X – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łękawica PLH140030 – owady
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.X
Los: LOT-0011
Titel: Część XI – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część XI – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.24.2025.cz.XI