2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/3773 TIŠNOV – LOMNIČKA, III/3773 LOMNIČKA– ŘEPKA
Beschreibung: Předmětem zakázky je oprava silnice III/3773 v úseku Lomnička - Řepka, tj. v km 2,545 – 4,935 provozního staničení. Délka opravovaného úseku je 2,390 km. Bude provedena recyklace za studena a zesílení konstrukce vozovky o novou ložnou vrstvu z ACL 16+ v tl. 60 mm a novou obrusnou vrstvu z ACO 11+ v tl. 40 mm. Součástí stavby je i ošetření pracovních spár, provedení vodorovného dopravního značení a úprava nezpevněných krajnic. Dále je předmětem zakázky oprava silnice III/3773 v úseku Tišnov - Lomnička, tj. v km 1,190 – 2,300 provozního staničení; délka opravovaného úseku je 1,110 km. Bude provedena recyklace za studena a zesílení konstrukce vozovky o novou ložnou vrstvu z ACL 16+ v tl. 60 mm a novou obrusnou vrstvu z ACO 11+ v tl. 40 mm; součástí stavby je i ošetření pracovních spár, provedení vodorovného dopravního značení a úprava nezpevněných krajnic.
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/3773 TIŠNOV – LOMNIČKA, III/3773 LOMNIČKA – ŘEPKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/3773 TIŠNOV – LOMNIČKA, III/3773 LOMNIČKA – ŘEPKA