See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem energijsko učinkovitih večopravilnih naprav
Beschreibung: Predmet javnega naročila je najem energijsko učinkovitih večopravilnih naprav za rektorat in članice Univerze v Mariboru. Podrobnejša specifikacija javnega naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij, navodil ponudnikom za pripravo ponudbe ter vzorca pogodbe.
Interne Kennung: 302/8-NEUVN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522712