2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van werkkleding en aanverwante diensten
Beschreibung: Leveren van werkkleding, PBM's en een kledingmanagementsysteem Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: K011365
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werkkleding incl. PBM team buitendienst, ruimtelijk beheer en projectbureau
Beschreibung: Perceel 1: Werkkleding incl. PBM team buitendienst, ruimtelijk beheer en projectbureau, en kledingmanagementsysteem Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor perceel 1 wordt optioneel een aantal artikelen uitgevraagd in uitvoering 'Extra lang'. Zie inschrijfbiljet.
Los: LOT-0002
Titel: Werkkleding incl. PBM team Veiligheid, Toezicht en Handhaving (VTH)
Beschreibung: Werkkleding incl. PBM team Veiligheid, Toezicht en Handhaving (VTH) en kledingmanagementsysteem
Interne Kennung: 2
523781-2026 - Competition
Netherlands – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – Leveren van werkkleding en aanverwante diensten
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011365
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Additional classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2