See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landbouw: Inzameling, transport en verwerking van asbestcement (contract 11) - BN2601009
Beschreibung: Contract voor inzameling, transport en verwerking van asbestcement bij landbouwers
Interne Kennung: 16882-BN2601009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 16882-BN2601009 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Antwerpen met een perceelwaarde van 249.000 euro exclusief BTW en 301.290 euro inclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 16882-BN2601009 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Limburg met een perceelwaarde van 136.000 euro exclusief BTW en 164.560 euro inclusief BTW.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 16882-BN2601009 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Oost-Vlaanderen met een perceelwaarde van 281.000 euro exclusief BTW en 340.010 euro inclusief BTW.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 16882-BN2601009 - 4
Beschreibung: Perceel 4: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie Vlaams-Brabant met een perceelwaarde van 94.000 euro exclusief BTW en 113.740 euro inclusief BTW.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 16882-BN2601009 - 5
Beschreibung: Perceel 5: Inzameling en verwerking hechtgebonden asbestcement in provincie West-Vlaanderen met een perceelwaarde van 440.000 euro exclusief BTW en 532.400 euro inclusief BTW.
Interne Kennung: 5