2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing gemeentelijke binnensportaccommodaties gemeente Soest
Beschreibung: Door goede, schone binnensportaccommodaties wil de gemeente Soest bijdragen aan een positieve sportbeleving van de gebruikers van de gemeentelijke binnensportaccommodaties. De gemeente Soest is op zoek naar een partij die voor haar de gemeentelijke binnensportaccommodaties schoon wil maken. Het betreft vier (4) binnensportaccommodaties. Voor meer informatie zie de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1382225
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Beschreibung: De scope van de opdracht bestaat uit schoonmaakonderhoud van gemeentelijke binnensportaccommodaties en glasbewassing. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de opdracht kunnen de m2 schoon te maken ruimten wijzigen. Van Inschrijver wordt verwacht dat hij hierop kan anticiperen.
523818-2026 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Europese openbare aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing gemeentelijke binnensportaccommodaties gemeente Soest
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1382225
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: