See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi bieżącego utrzymania dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon w Kraśniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług bieżącego utrzymania dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon w Kraśniku w okresie 36 miesięcy od dnia podpisania Umowy w podziale na części: Część 1. Utrzymanie estetyki na drogach krajowych DK19 i DK74 Część 2. Utrzymanie estetyki na drodze ekspresowej S19 Zakres prac przewidywanych do wykonywania w ramach zamówienia wchodzi następujący asortyment zgodnie z punktem 3 Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: O.LU.D-3.2413.20.2021.db
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie estetyki na drodze ekspresowej S19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług bieżącego utrzymania dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon w Kraśniku w okresie 36 miesięcy od dnia podpisania Umowy w podziale na części: Część 2. Utrzymanie estetyki na drodze ekspresowej S19 Zakres prac przewidywanych do wykonywania w ramach zamówienia wchodzi następujący asortyment zgodnie z punktem 3 Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712300 Betrieb von Brücken und Tunneln, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung, 90513600 Schlammbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90914000 Parkplatzreinigung