See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwcontractmanager UMC Utrecht
Beschreibung: Het Universitair Medisch Centrum Utrecht (UMCU) werkt op basis van een Integraal Strategisch Vastgoedplan (iSVP) aan de vernieuwing van haar vastgoed. Dat betreft diverse projecten, die elkaar in tijd opvolgen, maar ook deels parallel lopen. Het UMCU is voornemens een bouwcontractmanager te contracteren, om de samenhang en samenloop van die projecten in goede banen te leiden, en de bouwcontracten van die projecten te managen (directievoering).
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000