2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multimediālas ekspozīcijas “Jūrmalas vasarnīca” mākslinieciskā koncepta izstrāde
Beschreibung: Multimediālas ekspozīcijas “Jūrmalas vasarnīca” mākslinieciskā koncepta izstrāde
Interne Kennung: JKVDC 2026/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000