See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE DIVERSE MEDICAMENTE 2
Beschreibung: DIVERSE MEDICAMENTE CONFORM CAIET DE SARCINI Valoarea , conform caiet sarcini , a celor 50 loturi este de : Total valoare estimata a achizitiei: - Val. estimata minima acord -cadru = 287.251,80 lei fara TVA; -Val. estimata maxima acord cadru = 10.341.064,80 lei fara TVA; - Val. estimata minima contract subsecvent = 287.251,80 lei fara TVA; -Val. estimata maxima contract subsecvent = 1.723.510,80 lei fara TVA; Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 Autoritatea cotractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 10 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de calificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit, invocat mai sus.
Interne Kennung: 3346875/2026/8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -ANTIBIOTICE BETA-LACTAMICE, PENICILINE CU SPECTRU LARG/EXTINS
Beschreibung: conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0002
Titel: ANTIBIOTICE BETA-LACTAMICE, PENICILINE IN COMBINATII INCL. INHIBITORI DE BETALACTAMAZA
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANTIBIOTICE BETA-LACTAMICE, PENICILINE REZISTENTE LA BETALACTAMAZA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ANTIBIOTICE BETA-LACTAMICE, PENICILINE SENSIBILE LA BETALACTAMAZA
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ANTIBIOTICE BETALACTAMICE CEFALOSPORINE DE GENERATIA 1
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ANTIBIOTICE BETALACTAMICE CEFALOSPORINE DE GENERATIA 2
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ANTIBIOTICE BETALACTAMICE CEFALOSPORINE DE GENERATIA 3
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ANTIBIOTICE BETALACTAMICE CEFALOSPORINE DE GENERATIA 3,1
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ANTIBIOTICE BETALACTAMICE CEFALOSPORINE DE GENERATIA 5
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ANTIBIOTICE AMINOGLICOZIDICE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: MACROLIDE, LINCOSAMIDE SI STREPTOGRAMINE MACROLIDE
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ANTIBIOTICE BETALACTAMICE CARBAPENEME
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ANTIBACTERIENE GLICOPEPTIDICE
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ANTIBACTERIENE OXAZOLIDINONE
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: TETRACICLINE
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ANTIBIOTICE POLIMIXINE
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: CHINOLONE - FLUOROCHINOLONE ANTIBACTERIENE
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ALTE ANTIMICROBIENE
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: ALTE ANTIMICROBIENE ,
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ALTE ANTIMICROBIENE,
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: SULFONAMIDE COMBINAȚII
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: ANTIMICOTICE DE UZ SISTEMIC
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: ANTIMICOTICE DE UZ SISTEMIC.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: ANTIMICOTICE DE UZ SISTEMIC,
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: ANTIVIRALE DE UZ SISTEMIC,,
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: ANTIVIRALE DE UZ SISTEMIC
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: ANTIINFECTIOASE INTESTINALE
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: ANTINEMATODE
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: ALTE ANTIINFECȚIOASE DE UZ SISTEMIC
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 1
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 2
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: SOLUTII PERFUZABILE3
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: SOLUTII PERFUZABILE4
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: SOLUTII PERFUZABILE DIVERSE5
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 6
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 7
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 8
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 9
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 10
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 11
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 12
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 13
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 14
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 15
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 16
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 17
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 18
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 19
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 20
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: SOLUTII PERFUZABILE 21
Interne Kennung: 50