2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9856- Náhrada havarijních čerpadel bóru 2. HVB, systém TB1 (typ 3CHG-6K-14-2, CG-50/50K-15-1)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, dodávka a následná realizace díla s názvem „9856- Náhrada havarijních čerpadel bóru 2. HVB, systém TB1 (typ 3CHG-6K-14-2, CG-50/50K-15-1)“ v JE Dukovany formou vyšší kompletované dodávky souboru strojů a zařízení a provedení všech nutně vyvolaných a požadovaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech. V rámci realizace JMA 9856 Dodavatel provede na zvolených pozicích náhradu havarijních podávacích čerpadel roztoku kyseliny borité 3,4TB20,40,60D01 typu 3CHG-6K-14-2 a typu CG-50/50K-15-1. Jedná se celkem o 6 ks čerpadel. Jsou požadována čerpadla v bez ucpávkovém provedení (s magnetickou spojkou) a samostatným motorem, chlazená okolním vzduchem. Součástí výměny je úprava navazujících potrubních tras sání a výtlaku, navazující potrubí recirkulace a drenáže a úprava uchycení nového čerpadla dle nově vybraného soustrojí. Zhotovitel provede úpravu podpůrných ocelových konstrukcí v rozsahu nezbytném pro instalaci nových čerpadel a úpravu stávajícího betonového základu. Dále proběhne výměna kabeláže z přechodových skříněk po pohon a zrušení samostatného uzavřeného chladícího okruhu čerpadel. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 a 4 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/26/V00023815
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají ve lhůtě stanovené Zadavatelem v tomto oznámení) spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace Zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 9 ZZVZ, že o Předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě Předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27. Vyhrazená změna závazku je uvedena v ZD část 3- Návrh smlouvy o dílo: a) Změna termínu či doby realizace plnění z důvodů: · poruchy některé ze souvisejících a navazujících technologií, · prodloužení termínů realizace akce, která je prováděna souběžně v místě plnění a ovlivňuje místo plnění prostorově, · prodloužení termínů realizace akce z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole, která je součástí plnění, a bylo ji možno provést až po odstávce předmětné technologie nebo výrobního zařízení, · provozních, technologických a kapacitních možnosti využití místního technického vybavení a manipulačních prostředků, jako součinnost Objednatele. b) Změna termínu odstávek či pořadí odstávek jednotlivých výrobních zařízení či technologie. c) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. d) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících nebo souvisejících technologiích. e) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše.