523896-2026 - Ergebnis
Polen – Server – 64.2026 Dostawa serwerów obliczeniowych wraz z rozbudową środowiska obliczeniowego dla Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel64.2026 Dostawa serwerów obliczeniowych wraz z rozbudową środowiska obliczeniowego dla Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa serwerów obliczeniowych (2 sztuk) wraz z rozbudową środowiska obliczeniowego dla Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Miejscem dostawy jest Centrum Informatyczne UMW, ul. Pasteura 1, 50-367 Wrocław, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
Vorherige Bekanntmachung393325-2026
Interne KennungAZP.260.64.2026.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001