See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 120 i 122 obr. 13 Piaskowa Góra”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 120 i 122 obr. 13 Piaskowa Góra”- zgodnie z poniższą dokumentacją, która stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: a) Projekt budowlany -Projekt architektoniczno-budowlany z 06.2024r. Przebudowa i termo-modernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. b) Projekt budowlany -Projekt zagospodarowania terenu z 06.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. c) Projekt budowlany -Załączniki - Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia - Decyzja Dyrektora Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta z dnia 13.03.2024r. – zgoda na lokalizację schodów do budynku mieszkalnego w pasie drogowym - Decyzja Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu z dnia 06.06.2024r – zezwolenie na odstępstwo od zakazów niszczenia miejsca lęgowego ptaka chronione-go - Opinia Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – Delegatura w Wałbrzychu nr W/N.5183.955.2024.MT z dnia 03.04.2024 - Warunki przyłączenia do sieci energetycznej „Tauron Dystrybucja” nr WP/040492/2024/O04R01 z dnia 2024-04-29 /nieaktualne/ - Protokół z kontroli sprawności i stanu technicznego hydrantu z dnia 2024-04-05 d) Projekt budowlany -Projekt techniczny architektury z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. e) Projekt budowlany -Projekt techniczny zagospodarowania terenu z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. f) Projekt budowlany -Projekt techniczny instalacji elektrycznych z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. g) Projekt budowlany -Projekt techniczny instalacje sanitarne z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. h) Projekt budowlany -Projekt techniczny konstrukcji z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. i) Projekt budowlany -Projekt techniczny instalacji teletechnicznych z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. j) STWiOR -Branża budowlana z dnia 08.2024r k) STWiOR -Branża sanitarna z dnia 08.2024r l) STWiOR -Branża elektryczna z dnia 08.2024r m) STWiOR -Branża telekomunikacyjna z dnia 08.2024r n) Inne - Decyzja Nr 223/2024 z dnia 21.08.2024r zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę - Zestawienie stolarki okiennej -uzgodnienie z 27.06.2024r przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków - Warunki Przyłączenia TAURON- WP/080745/2024/O04R01 z dnia 13.08.2024r - Ekspertyza dendrologiczna drzew znajdujących się na działce ewidencyjnej 122 położonej w obrębie nr 13 Piaskowa Góra Wałbrzych, woj. Dolnośląskie z 10.10.2010 - Ekspertyza ornitologiczna i ekspertyza chiropterologiczna dla budynku mieszkalnego przy ul. Braci Śniadeckich2 w Wałbrzychu z 03.2026r 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje częściowego składania ofert z następujących względów: - zakres zamówienia zapewnia udział w postępowaniu MŚP, - zapewnienie rękojmi za wady na cały przedmiot zamówienia przez jednego Wykonawcę, - z uwagi na kompleksowy charakter zamówienia oraz zapewnienie prawidłowej organizacji placu budowy zamówienie jest niepodzielne. Pozostałe zapisy zgodnie z treścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 338821-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.:„Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 120 i 122 obr. 13 Piaskowa Góra”- zgodnie z poniższą dokumentacją, która stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: a) Projekt budowlany -Projekt architektoniczno-budowlany z 06.2024r. Przebudowa i termo-modernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. b) Projekt budowlany -Projekt zagospodarowania terenu z 06.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. c) Projekt budowlany -Załączniki - Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia - Decyzja Dyrektora Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta z dnia 13.03.2024r. – zgoda na lokalizację schodów do budynku mieszkalnego w pasie dro-gowym - Decyzja Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu z dnia 06.06.2024r – zezwolenie na odstępstwo od zakazów niszczenia miejsca lęgowego ptaka chronione-go - Opinia Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – Delegatura w Wałbrzychu nr W/N.5183.955.2024.MT z dnia 03.04.2024 - Warunki przyłączenia do sieci energetycznej „Tauron Dystrybucja” nr WP/040492/2024/O04R01 z dnia 2024-04-29 /nieaktualne/ - Protokół z kontroli sprawności i stanu technicznego hydrantu z dnia 2024-04-05 d) Projekt budowlany -Projekt techniczny architektury z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. e) Projekt budowlany -Projekt techniczny zagospodarowania terenu z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. f) Projekt budowlany -Projekt techniczny instalacji elektrycznych z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. g) Projekt budowlany -Projekt techniczny instalacje sanitarne z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. h) Projekt budowlany -Projekt techniczny konstrukcji z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. i) Projekt budowlany -Projekt techniczny instalacji teletechnicznych z 08.2024r. Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu, obręb 13 Piaskowa Góra, działki 120,122 i część działek 109 i 121. j) STWiOR -Branża budowlana z dnia 08.2024r k) STWiOR -Branża sanitarna z dnia 08.2024r l) STWiOR -Branża elektryczna z dnia 08.2024r m) STWiOR -Branża telekomunikacyjna z dnia 08.2024r n) Inne - Decyzja Nr 223/2024 z dnia 21.08.2024r zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę - Zestawienie stolarki okiennej -uzgodnienie z 27.06.2024r przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków - Warunki Przyłączenia TAURON- WP/080745/2024/O04R01 z dnia 13.08.2024r - Ekspertyza dendrologiczna drzew znajdujących się na działce ewidencyjnej 122 położonej w obrębie nr 13 Piaskowa Góra Wałbrzych, woj. Dolnośląskie z 10.10.2010 - Ekspertyza ornitologiczna i ekspertyza chiropterologiczna dla budynku mieszkalnego przy ul. Braci Śniadeckich2 w Wałbrzychu z 03.2026r 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje częściowego składania ofert z następujących względów: - zakres zamówienia zapewnia udział w postępowaniu MŚP, - zapewnienie rękojmi za wady na cały przedmiot zamówienia przez jednego Wykonawcę, - z uwagi na kompleksowy charakter zamówienia oraz zapewnienie prawidłowej organizacji placu budowy zamówienie jest niepodzielne.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten