2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zastępczej komunikacji autobusowej, zamówienie zostało podzielone na trzy zadania: Zadanie nr 1- Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka Zadanie nr 2 Zabierzów – Trzebinia oraz Oświęcim - Czechowice Dziedzice - Oświęcim Zadanie nr 3 Sławków - Sosnowiec Dańdówka - Katowice - Sosnowiec Dańdówka- Sławków oraz Kozłów - Charsznica
Interne Kennung: Kr.240.3220.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć. Konieczność uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej wynika z zarządzenia przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zamknięć torowych powodujących brak możliwości realizacji połączeń kolejowych , co wymaga niezwłocznego uruchomienia zastępczej komunikacji autobusowej. Skrócenie terminu jest uzasadnione wobec konieczności zapewnienia ciągłości przewozów pasażerskich oraz nieprzerwanego funkcjonowania publicznego transportu pasażerskiego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sucha Beskidzka - Żywiec - Sucha Beskidzka
Interne Kennung: 1.Kr.240.3220.2026-zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Zabierzów – Trzebinia oraz Oświęcim - Czechowice Dziedzice - Oświęcim
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Zabierzów – Trzebinia oraz Oświęcim - Czechowice Dziedzice - Oświęcim
Interne Kennung: 2.Kr.240.3220.2026-zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3-Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Sławków - Sosnowiec Dańdówka - Katowice - Sosnowiec Dańdówka- Sławków oraz Kozłów - Charsznica
Beschreibung: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku: Sławków - Sosnowiec Dańdówka - Katowice - Sosnowiec Dańdówka- Sławków oraz Kozłów - Charsznica
Interne Kennung: 3.Kr.240.3220.2026-zadanie 3