52393-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w roku 2026 dla Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy artykułów spożywczych w roku 2026 dla Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz odpowiednie dla danej części zamówienia Załączniki nr 1.1- 1.10 do SWZ, a także Projektowane postanowienia umowne stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZSKW.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15850000 Teigwaren, 15870000 Würzmittel, 03142500 Eier, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15131100 Wurstfleischerzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0010
TitelCzęść 1: Dostawa pieczywa oraz wyrobów piekarniczych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.1 SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w ramach każdej z części zamówienia w całości lub w części; 2) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 3) Zamawiający zawiadomi Wykonawcę o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Zawiadomienie będzie zawierało maksymalne ilości asortymentu zamawianego w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego; 4) Warunki realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym; 5) Zamawiający zastrzega, że maksymalna ilość asortymentu przewidziana w ramach prawa opcji wynosi 30% zamówienia podstawowego i może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; 6) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie zamówienia podstawowego.
LosLOT-0011
TitelCzęść 2: Dostawa jajek
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.2 SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0012
TitelCzęść 3: Dostawa artykułów ogólnospożywczych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.3 SWZ.
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15850000 Teigwaren, 15870000 Würzmittel, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 03142100 Naturhonig
LosLOT-0013
TitelCzęść 4: Dostawa soków, napojów i wody
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.4 SWZ.
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
LosLOT-0014
TitelCzęść 5: Dostawa mięsa (wieprzowe, wołowe, drobiowe)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.5 SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch
LosLOT-0015
TitelCzęść 6: Dostawa ryb i przetworów rybnych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.6 SWZ.
Interne KennungCzęść 6
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
LosLOT-0016
TitelCzęść 7: Dostawa produktów mrożonych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.7 SWZ.
Interne KennungCzęść 7
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0017
TitelCzęść 8: Dostawa warzyw i owoców
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.8 SWZ.
Interne KennungCzęść 8
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
LosLOT-0018
TitelCzęść 9: Dostawa wędlin
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.9 SWZ.
Interne KennungCzęść 9
Haupteinstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
LosLOT-0019
TitelCzęść 10: Dostawa produktów mleczarskich
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 1.10 SWZ.
Interne KennungCzęść 10
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse