See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Nissewijs - Chromebooks en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 571 Chromebooks en 6 Oplaadkarren ten behoeve van Stichting Nissewijs. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 413990-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000