2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii w ramach projektu pn.: „Odnawialne źródła energii Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii w ramach projektu pn.: „Odnawialne źródła energii Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie”, Programu Regionalnego Funduszu Europejskiego dla Warmii i Mazur 2021-2027, Priorytet FEWM.02 Środowiskowo, Działanie FEWM.02.05 Odnawialne źródła energii (Typ projektu 1), nr Umowy FEWM.02.05-IZ.00-0013/25-00. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i montaż wraz z uruchomieniem kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 251 kWp wraz z magazynem energii o pojemności min. 9,6 kWh, zlokalizowanych na terenie Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 78, a także: a) przyłączenie do istniejącej sieci elektrycznej zgodnie z warunkami Energa – Operator, b) edycja zabezpieczeń na obiekcie wraz z edycją w SCADA SINDIS Energa-Operator S.A. Oddział Olsztyn, c) podłączenie do istniejącej sieci Ethernet, d) skonfigurowanie i uruchomienie, e) zgłoszenia niezbędne do użytkowania instalacji.
Vorherige Bekanntmachung: 331932-2026
Interne Kennung: SZP.2422.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001