2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka odrośli drzew i krzewów oraz koszenie trzciny – rezerwat Kruszynek.
Beschreibung: Zadanie polega na usunięciu odrośli drzew, krzewów i trzciny z siedliska 7230 Górskie i nizinne torfowiska zasadowe o charakterze młak, turzycowisk i mechowisk znajdującego się na działce nr 3012 obręb Kruszyn, gm. Brusy, Leśnictwo Bukówki, Nadleśnictwo Przymuszewo, wraz z wyniesieniem biomasy poza obszar siedliska 7230 (łączna powierzchnia terenu prowadzenia działań wynosi ok. 2,16 ha).
Interne Kennung: SA.III.261.1.36.2025.LM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka odrośli drzew i krzewów oraz koszenie trzciny – rezerwat Kruszynek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: Wycinka odrośli drzew i krzewów oraz koszenie trzciny – rezerwat Kruszynek. 2. Zadanie polega na usunięciu odrośli drzew, krzewów i trzciny z siedliska 7230 Górskie i nizinne torfowiska zasadowe o charakterze młak, turzycowisk i mechowisk znajdującego się na działce nr 3012 obręb Kruszyn, gm. Brusy, Leśnictwo Bukówki, Nadleśnictwo Przymuszewo, wraz z wyniesieniem biomasy poza obszar siedliska 7230 (łączna powierzchnia terenu prowadzenia działań wynosi ok. 2,16 ha). 3. Przedmiot Umowy polega na usunięciu odrośli drzew i krzewów oraz wykoszeniu ekspansywnej trzciny wraz z zebraniem i usunięciem biomasy poza rezerwat i zutylizowaniem jej we własnym zakresie. Miejsce tymczasowego złożenia biomasy należy uzgodnić z Nadleśnictwem Przymuszewo.