See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální zajištění logistických služeb
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je poskytování logistických služeb zadavateli spočívajících v převzetí spotřebních zdravotnických materiálů a materiálů technického zabezpečení (MTZ) od jednotlivých dodavatelů v centrálním (konsignačním) skladu dodavatele, následné konsolidaci a kompletaci spotřebního materiálu a jeho následném dodání na pracoviště (stanice) v množství určeném zadavatelem v jeho dílčích objednávkách. Má se přitom za to, že objednávka zadavatele na dodání spotřebního materiálu od zadavatelem určených dodavatelů je vždy také objednávkou zadavatele na poskytnutí logistických služeb dodavatelem. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je dále skladování a vedení správy zásob zdravotnického spotřebního materiálu, dezinfekce, léčiv a MTZ v centrálním (konsignačním) skladu provozovaném dodavatelem.
Interne Kennung: OPA/FMP/2026/05/logistické služby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung, 63120000 Lagerung und Lagerhaltung, 72310000 Datenverarbeitung, 72320000 Datenbankdienste, 79991000 Lagerbestandskontrolle
5. Los
Los: LOT-0001