See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio - Leermiddelen 3
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs en ziet op de levering van een gedeelte van de leermiddelen voor Curio.
Vorherige Bekanntmachung: 626245-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000