2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA OHC Pneumatisch gereedschap (onderhoud)
Beschreibung: Voor diverse bewerkingen aan Defensie materieel beschikt Defensie over pneumatische gereedschappen, met daaraan gekoppeld specifieke onderhoudseisen. Het betreft: - montage en verspanende gereedschappen - overige productiehulpmiddelen zoals: - klink en schroefgereedschap(pen) met een vaste torque waarde. - kit mengapparaten, verfspuitgereedschap(pen) Een gedeelte van deze gereedschappen wordt ingezet voor hoogwaardig onderhoud aan luchtvaartuigen. Een programma van eisen beschrijft de eisen die worden gesteld aan inspectie en reparatie (preventief- en correctief onderhoud) van de pneumatische gereedschappen. De onderhoudsbehoefte waar onderhavige scope op ziet is: - Preventief onderhoud inclusief aanbrengen keuring - periodiek - Correctief onderhoud: - Op basis van constateringen preventief onderhoud - Op basis van defecten / meldingen Onderhavige behoefte betreft enkel onderhoud, geen aanschaf.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50210000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Luftfahrzeugen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000