See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyróżnień honorowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest Zakup i dostawa wyróżnień honorowych (kod CPV: 39561133-3). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, który podzielono na cztery części: 1) Część I – Szable honorowe WP, 2) Część II – Kordziki honorowe SZ RP, 3) Część III - Odznaki honorowe i odznaki tytułów honorowych, 4) Część IV – Buzdygany honorowe i pierścienie generalskie. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załącznikach nr 5.1-5.4 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39561133 Insignien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szable honorowe WP
Beschreibung: Szabla honorowa Wojska Polskiego (wzór 1976/2008, oznaczona i ocechowana skrótem wz. 76/08 HWP – wzór z 1976 r., zmodyfikowany w 2008 r.)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Titel: Kordziki honorowe SZ RP
Beschreibung: 1. Kordzik honorowy SZ RP - WL 2. Kordzik honorowy SZ RP - SP 3. Kordzik honorowy SZ RP - MW 4. Kordzik honorowy SZ RP - WS 5. Kordzik honorowy SZ RP - WOT
Los: LOT-0003
Titel: Odznaki honorowe i odznaki tytułów honorowych
Beschreibung: 1. Odznaka honorowa Wojsk Lądowych 2. Odznaka honorowa Sił Powietrznych 3. Odznaka honorowa Wojsk Obrony Terytorialnej 4. Odznaka Tytułu Honorowego Zasłuzony Żołnierz RP I stopniu (złota) 5. Odznaka Tytułu Honorowego Zasłuzony Żołnierz RP II stopniu (srebrna) 6. Odznaka Tytułu Honorowego Zasłuzony Żołnierz RP III stopniu (brązowa) 7. Odznaka Tytułu Honorowego "Wzorowy Podchorąży" 8. Odznaka Tytułu Honorowego "Zasłużony Żołnierz Obrony Terytorialnej"
Los: LOT-0004
Titel: Buzdygany honorowe i pierścienie generalskie
Beschreibung: 1. Buzdygan honorowy WL 2. Buzdygan honorowy WOT 3. Pierścień generalski - gen. brygady 4. Pierścień generalski - gen. dywizji