2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vedelkütuse ost 2027-2031
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on AS Eesti Raudtee omandis olevate sõidukite, mehhanismide ja tööriistade varustamine vedelkütusega perioodil 2027-2031. Hanke ese on täpsemalt kirjeldatud HD Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313145-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tanklad asuvad vähemalt alljärgnevates asukohtades (või nende lähiümbruses kuni 10 km): Tallinn, Tartu, Rakvere, Jõhvi, Narva, Võru, Valga, Jõgeva, Põlva, Tapa
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on AS Eesti Raudtee omandis olevate sõidukite, mehhanismide ja tööriistade varustamine vedelkütusega perioodil 2027 - 2031. Hanke ese on täpsemalt kirjeldatud HD Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313145-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tanklad asuvad vähemalt alljärgnevates asukohtades (või nende lähiümbruses kuni 10 km): Tallinn, Tartu, Rakvere, Jõhvi, Narva, Võru, Valga, Jõgeva, Põlva
Interne Kennung: 313145-0002